ipf

Inwest Profil Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Bajdy 206, 38-471 Wojaszówka realizuje projekt:
Umiędzynarodowienie działalności firmy Inwest-Profil poprzez opracowanie nowego modelu biznesowego internacjonalizacji.

Zadanie realizowane jest w ramach programu:
PROGRAM OPERACYJNY POLSKA WSCHODNIA DZIAŁANIE 1.2 INTERNACJONALIZACJA MŚP

Numer umowy o dofinansowanie: POPW.01.02.00-18-0019/16-00

Wartość projektu, w tym:
kwota brutto 24600,00
kwota netto 20000,00
wartość wydatków kwalifikowanych 20000,00

Projekt dotyczy realizacji usług doradczych prowadzących do opracowania nowego modelu biznesowego związanego z wprowadzeniem produktów istniejących w ofercie firmy Inwest - Profil na rynki zagraniczne i obejmie:
a) analizę możliwości eksportowych poprzez zbadanie produktów firmy oraz ocenę pozycji konkurencyjnej na rynkach zagranicznych,
b) zbadanie rynków zagranicznych i wskazanie rynków docelowych oraz ich uhierarchizowanie, a także identyfikacja potencjalnych kontrahentów na rynkach zagranicznych,
c) analizę narzędzi i metod marketingowych oraz promocyjnych pod kątem użyteczności w branży Wnioskodawcy,
d) analizę dotychczasowej działalności Firmy w celu dostosowania do działalności eksportowej (w zakresie organizacji produkcji, marketingu i promocji, polityki handlowej i cenowej, działu eksportu, logistyki etc.)
e) analizę możliwych źródeł zewnętrznego finansowania (zwrotnego i bezzwrotnego) działalności eksportowej,
f) opracowanie i dostarczenie do Zamawiającego dokumentu „Model biznesowy internacjonalizacji".  

katalog okladka mini

 

Szanowni Klienci,

 

Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom, przygotowaliśmy kompleksowy przegląd produktów oferowanych przez firmę Inwest-Profil.

Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z naszymi najnowszymi systemami, innowacjami oraz konkurencyjnymi rozwiązaniami w zakresie szeroko pojętej stolarki otworowej i fasadowej.

 

Pobierz katalog >> pdf downlad icon

 

 

 

Nowe okna SYNEGO to idealny program oszczędnościowy. W porównaniu z obecnym standardem okien, SYNEGO zapewnia do 50 % lepszą izolację cieplną. Dzięki temu znacznie zmniejszysz rachunki za ogrzewanie i zwiększysz trwale wartość nieruchomości. 

1

Stare okna są najsłabszym ogniwem energetycznym w domu. Są słabo izolowane, a pod względem technicznym na ogół przestarzałe. Na skutek tego kosztowna energia cieplna ucieka przez okna.

Okna SYNEGO opłacają się Dzięki doskonałym właściwościom izolacji termicznej SYNEGO, zużycie energii zmniejsza się już od pierwszego dnia. Bez stresu możesz czekać na kolejne rachunki za ogrzewanie, a ewentualne podwyżki cen energii nie są już straszne.Okna i drzwi Geneo.

Rewolucja w technologii okiennej – oferujemy swoim klientom unikalne rozwiązanie w zakresie techniki okiennej. To doskonały wybór dla osób, które cenią nowatorskie rozwiązania. System GENEO jest liderem w swojej klasie w zakresie efektywności energetycznej.

Pod względem energetycznym system GENEO jest niezaprzeczalnym liderem wśród profili o szerokości 86 mm. Stosując profile GENEO można realizować elementy okienne o najwyższej klasie efektywności energetycznej. Dzięki profilom GENEO zrealizujesz marzenia inwestora odnośnie komfortu mieszkania.

System GENEO to:

Biuro Handlowe w Sanoku zostalo przeniesione z ulicy Kosciuszki 37 do nowej lokalizacj przy ul. Jagiellonskiej 57.
Zmianie ulegl dotychczasowy numer telefonu stacjonarnego, aktualny telefon to: (13) 46 724 06

       

Menu
Oferta

katalog pl 

drzwi

bramy

 
 
Inwest-Profil
spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
38-471 Wojaszówka, Bajdy 206
tel. +48 (13) 43 858 75, +48 (13) 43 855 80
fax +48 (13) 43 850 38

e-mail: biuro@inwestprofil.pl