BRAMY - składane w Naszej firmie są najwyższej jakości, dlatego współpracujemy z renomowanymi przedstawicielami, którzy dostarczają nam części składowe do bram. Proponujemy państwu bramy garażowe i przemysłowe.

Bramy garażowe segmentowe - produkowane są na wymiar, czyli na indywidualne zamówienie klienta. Brama garażowa segmentowa przeznaczona jest dla wszystkich użytkowników ceniących jakość, estetykę oraz bezpieczeństwo. Bramy segmentowe posiadają os strony zewnętrznej fakturę woodgrain (ciętego cedru) i dostępne są w trzech wzorach: -poziomym wąskim, -poziomym szerokim, -w kasetony.

Bramy garażowe rolowane - produkowane są również na wymiar , czyli na indywidualne zamówienie klienta. Bramy rolowane można montować w budynkach nowopowstałych jak i już istniejących. Zaletą bram rolowanych jest oszczędność miejsca. Brama rolowana to bezpieczne i funkcjonalne rozwiązanie.

Bramy przemysłowe - znajdują zastosowanie we wszelkiego rodzaju obiektach przemysłowych takich jak: hale produkcyjne, myjnie samochodowe, stacjach diagnostycznych i warsztatach samochodowych oraz obiektach szybkiego reagowania ( pogotowie ratunkowe, straż pożarna, policja)

Bramy przemysłowe segmentowe typu K2IS - posiadają od strony zewnętrznej fakturę stucco ( skórki pomarańczowej) i dostępne są w poziomym wzorze przetłoczeń. Dodatkowym walorem jest możliwość zamontowania w sekcjach przeszkleń – okien prostokątnych lub owalnych. Taka brama może być dodatkowo wyposażona w drzwi serwisowe, montowane obok lub w płaszczyĽnie bramy. Bramy przemysłowe segmentowe montowane są bezpośrednio za otworem, w zależności od warunków zabudowy istnieje możliwość zastosowania różnego rodzaju systemów prowadzenia m.in. niskiego, wysokiego, pionowego, normalnego. Takie rozwiązania dają klientowi pełen komfort w użytkowaniu bramy umożliwiając m.in. zaparkowanie pojazdu bezpośrednio przed obiektem z możliwością jednoczesnego otwierania i zamykania bramy. 

bramy garazowe

AUTOMATYKA DO BRAM GARAŻOWYCH - stosujemy automatykę światowej firmy NICE. NiceGate - to produkty do automatycznego otwierania bram garażowych, wjazdowych, przesuwanych. Automatyka firmy NICE jest bezpieczna, produkowana tak aby zapewnić spokój, komfort oraz pozwala uniknąć ryzyka typowego dla systemów pozbawionych napędu automatycznego.

SPIN - zestaw do bram garażowych uchylnych i segmentowych o sile uciągu 650N i 1000N.SPIDO - zestaw do bram garażowych uchylnych i segmentowych o sile uciągu 650N.

spido1

SUMO - siłownik do dużych bram przemysłowych i segmentowych montowany bezpośrednio na wałku.

sumo1

 

       

Menu
Oferta

katalog pl 

drzwi

bramy

 
 
Inwest-Profil
spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
38-471 Wojaszówka, Bajdy 206
tel. +48 (13) 43 858 75, +48 (13) 43 855 80
fax +48 (13) 43 850 38

e-mail: biuro@inwestprofil.pl