Drzwi przesuwne Pragniesz mieć wymarzony salon z łatwym dostępem do tarasu i ogrodu? Firma Inwest-Profil proponuje państwu dwa rozwiązania systemu przesuwnych drzwi. Dzięki temu systemowi nie jest już potrzebna duża przestrzeń do ich otworzenia, gdyż okno przesuwa się w bok po prowadnicach. Pierwszy system to system drzwi uchylno-przesuwnych z zastosowaniem okuć HKS. W tym systemie oprócz mechanizmu przesuwnego możliwe jest także pozostawienie drzwi w pozycji uchylnej.

więcej...

Drzwi szklanewięcej...

Ukryte okuciaSystem całkowicie ukrytych zawiasów do okien z drewna i PCV, zaskakuje wieloma zaletami. Korzyścią takiego rozwiązania jest zdecydowania zwarta konstrukcja, dzięki temu można swobodnie dopasować elementy utrudniające włamania do różnych klas oporu. Zawiasy w całości ukryte we wrębie skrzydła, zapobiegają powstawaniu mostków termicznych.
więcej...

Okna pasywneBudownictwo pasywne jest coraz bardziej popularne, okna pasywne to kolejny krok naprzód. Idea pasywności oznacza oszczędność czasu i energii, a co za tym idzie oszczędność pieniędzy. Inwest – Profil jest jednym z nielicznych producentów wytwarzajacych okna pasywne. Bazują one w znacznym stopniu na standardach sprawdzonych w branży, szczelność konstrukcji zabezpiecza przed włamaniem a zastosowane komponenty gwarantują niezawodne działanie.
więcej...

Ogrody zimoweWarto zwrócić uwagę na ogrody zimowe, to świetny pomysł na zatrzymanie lata w domu, gdzie niezależnie od pogody możemy się cieszyć zielenią przez cały rok. Ogród zimowy, salon zieleni to nie tylko najatrakcyjniejszy sposób na powiększenie i docieplenie budynku , ale również podwyższa standard i jakość naszego życia.
więcej...

 

       

Menu
Oferta

katalog pl 

drzwi

bramy

 
 
Inwest-Profil
spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
38-471 Wojaszówka, Bajdy 206
tel. +48 (13) 43 858 75, +48 (13) 43 855 80
fax +48 (13) 43 850 38

e-mail: biuro@inwestprofil.pl