Nawiewnik Nawiewnik jest prostym elementem montowanym w oknie, dzięki któremu nawet przy szczelnie zamkniętych oknach uzyskamy odpowiedni nawiew świeżego powietrza do mieszkania, dzięki czemu uzyskamy prawidłową wymianę powietrza w pomieszczeniu, a tym samym ochronę przed pleśnią, zdrowy mikroklimat, oraz optymalną ilość powietrza dostosowaną do potrzeb każdego pomieszczenia przez całą dobę. 

Ciepła ramkaPoprzez zastosowanie przy zespoleniu pakietu szybowego ciepłej ramki dystansowej zyskujemy poprawę izolacyjności termicznej szyb zespolonych, eliminujemy mostek termiczny na krawędziach szyb, jak również zmniejszamy ryzyko wystąpienia kondensacji pary wodnej na powierzchni szyby.

Dodatkowe funkcje okuć

zatrzask balkonowy BKWychodząc na balkon zamykamy drzwi pociągając za specjalny uchwyt - zatrzask przytrzymuje skrzydło w ościeżnicy i nie martwimy się o trzask drzwi balkonowych uderzających raz po raz o ościeżnicę. Otwieramy je ponownie bez trudu naciskając je lekko do wewnątrz.

mechanizm regulacji uchyłu MSLMechanizm MSL, który pozwala na czterostopniowe uchylanie skrzydła. Rozwiązanie to umożliwia optymalne przewietrzanie mieszkania, jest to bardzo cenna dodatkowa funkcja okna.

Klamka okiennaNa życzenie sprzedawane przez nas okna mogą być wyposażone w klamki z zamkiem na klucz lub przyciskiem utrudniającym otwarcie okna (szczególnie polecane przy małych dzieciach).

SzprosySzprosy umieszczane w komorze powietrznej (przestrzeni międzyszybowej) dostępne są w różnych szerokościach, od 8 do 45 mm i w bogatej gamie kolorystycznej. Wykonanie i ustawienie szprosów wymaga precyzyjnego zaplanowania. Rozmiar szprosów musi pozostawać w odpowiedniej proporcji do okna, a kształt i rodzaj powinny harmonizować ze stylem budynku.Uszczelki

Niezależnie od typu okna, jednym z podstawowych elementów są uszczelki, standardowo stosowane są w kolorze czarnym, w naszej ofercie dostępne są również w kolorze szarym.

Roleta materiałowa – bardzo popularna forma osłony przeciwsłonecznej jak również element dekoracyjny. Bogata paleta kolorów i tkanin pozwala dobrać roletę do wystroju wnętrza czy elewacji. Rolety w różny sposób osłaniają przed światłem słonecznym – rozpraszając światło (materiały żakardowe), po całkowite zaciemnienie światła (materiały podgumowane). Możliwość stosowania w oknach rozwiernych, uchylnych i dachowych, sterowanie umożliwiające zatrzymanie rolety na dowolnej wysokości, proponujemy Państwu:
- rolety standardowe
- roletki mini
- rolety w zabudowieŻaluzje - wygodne, trwałe i estetyczne to ozdoba niejednego okna.

Oferujemy Państwu:

żaluzje poziome - stanowią idealną ochronę przed nagrzewaniem się pomieszczeń, stanowią dobrą izolację termiczną, sprawdzają się w pomieszczeniach wilgotnych, np.łazienka , różnorodność kolorystyczna pozwala dopasować żaluzje do każdego wnętrza, żaluzje poziome mogą być umieszczane między szybami lub na szybach.

żaluzje pionowe - są najczęściej wybierane do biur , urzędów , instytucji, chociaż stanowią element dekoracyjny okna w niejednym domu lub mieszkaniu. Można je mocować do sufitu, do ściany lub we wnęce okiennej, na życzenie klienta mogą być rozsuwane na jeden bok lub na obie strony okna.Moskitiery- to najprostsze i najlepsze zabezpieczenie przed insektami, nawet przy otwartych oknach i drzwiach. Posiadamy w swojej ofercie:

- moskitiery okienne stałe
- drzwiowe na zawiasach
- moskitiery rolowane

Dostępne w kolorach białym i brązowym.       

Menu
Oferta

katalog pl 

drzwi

bramy

 
 
Inwest-Profil
spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
38-471 Wojaszówka, Bajdy 206
tel. +48 (13) 43 858 75, +48 (13) 43 855 80
fax +48 (13) 43 850 38

e-mail: biuro@inwestprofil.pl