img 1330

Nasza firma została założona w 1994 roku i od początku działalności zajmuje się produkcją stolarki otworowej i fasadowej.

Wyroby INWEST-PROFIL doceniane są przez licznych nabywców nie tylko na terenie Polski, ale także za granicą, między innymi w takich krajach jak Francja czy Włochy.

Załad produkcyjny pasiada zautomatyzowany park maszynowy. Linie produkcyjne złożone z wyspecjalizowanych maszyn produkcji włoskiej i niemieckiej  sterowane komputerowo i obsługiwane przez wykwalifikowana kadrę, pozwalają na uzyskanie wysokiej jakości oferowanych produktów. Obecnie spółka Inwest-Profil zatrudnia około 150 osób.

Dzięki współpracy z renomowanymi dostawcami komponentów między innymi takimi jak: Rehaur, Winkhaus Polska, Effector S.A., Schuring Polska, Pilkington, Aluprof, Aliplast, AGC Opatów, możemy zaoferować naszym Klientom wyroby spełniające najważniejsze wymogi jakości, bezpieczeństwa, energooszczędnośći oraz funkcjonalności połączone z estetycznym wyglądem za przystępną cenę. 

W naszym asortymencie znajdą Państwo:

Okna i drzwi z PCV, drewna i aluminium
Konstrukcje i fasady aluminiowe
Stolarkę drewniano - aluminiową
Stolarkę aluminiową p.poż

Zapewniamy kompleksową obsługę w zakresie profesjonalnego doradztwa technicznego, montaż, transport, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, bezpłatne obmiary (pomiary), a także sprzedaż ratalną.

Realizujemy indywidualne zamówienia i potrafimy sprostać nawet najbardziej wymagającym gustom.

Zapraszamy do współpracy  

       

Menu
Oferta

katalog pl 

drzwi

bramy

 
 
Inwest-Profil
spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
38-471 Wojaszówka, Bajdy 206
tel. +48 (13) 43 858 75, +48 (13) 43 855 80
fax +48 (13) 43 850 38

e-mail: biuro@inwestprofil.pl