Nowe okna SYNEGO to idealny program oszczędnościowy. W porównaniu z obecnym standardem okien, SYNEGO zapewnia do 50 % lepszą izolację cieplną. Dzięki temu znacznie zmniejszysz rachunki za ogrzewanie i zwiększysz trwale wartość nieruchomości. 

1

Stare okna są najsłabszym ogniwem energetycznym w domu. Są słabo izolowane, a pod względem technicznym na ogół przestarzałe. Na skutek tego kosztowna energia cieplna ucieka przez okna.

Okna SYNEGO opłacają się Dzięki doskonałym właściwościom izolacji termicznej SYNEGO, zużycie energii zmniejsza się już od pierwszego dnia. Bez stresu możesz czekać na kolejne rachunki za ogrzewanie, a ewentualne podwyżki cen energii nie są już straszne.2

Okna SYNEGO wyłączają hałas Poczuj się dobrze – bez względu na to, jak głośne jest Twoje otoczenie. Badania wykazały, że regularne obciążenie hałasem, związanym z ruchem drogowym, prowadzi do zwiększonego ryzyka chorób układu krążenia. Zatrzymaj hałas powodujący stres na zewnątrz. SYNEGO przywróci ciszę, której potrzebujesz aby odpocząć.

3


Zyskaj cenne minuty dzięki SYNEGO

80 % wszystkich włamań ma miejsce poprzez łatwo dostępne okna i drzwi. W ponad jednej trzeciej przypadków, dzięki technologii zwiększonego bezpieczeństwa, kończy się jedynie na próbie włamania. Chroń swój dom, przez zabezpieczenie łatwo dostępnych okien i drzwi. Włamywacze bardzo szybko wybierają inny cel, jeśli okno nie daje się podważyć w ciągu kilku sekund.
4


Odporne na zabrudzenia i łatwe w czyszczeniu dzięki rewolucyjnej formule HDF

HDF – High Definition Finishing sprawi, że twoje okna każdego dnia będą lśnić jak nowe. Zaawansowana formuła utrwala powierzchnię i zapewnia niezrównany blask. Twoje okna nie tylko pozostaną dłużej czyste, ale będą też znacznie łatwiejsze do czyszczenia.

5

Radość z kolorów

Znajdź swoją ulubioną barwę wśród ponad 220 kolorów (oklein i lakierów). Wzór możesz wybrać osobno dla strony wewnętrznej i zewnętrznej – na przykład antracyt na zewnątrz, klasyczna biel wewnątrz. Nieważne jaki będzie Twój wybór – Twoje okna nawet po wielu latach będą wyglądać jak pierwszego dnia. Ponieważ okna SYNEGO są odporne na warunki atmosferyczne i zmianę kolorów.

6

Całkowita dowolność kształtu

Okno nie zawsze musi być prostokątne. Nieważne czy trójkątne, zaokrąglone lub owalne – z pomocą SYNEGO wszystko jest możliwe. Stylowe elementy, szczebliny lub kreatywne podziały okienne nadają dodatkowych akcentów. SYNEGO jest idealnym wyborem zarówno przy renowacji starych budynków, jak i w nowym budownictwie!

7

Zalety w skrócie

Oszczędzasz energię, dzięki wysokiej izolacyjności termicznej okien.
Cieszysz się ciszą, dzięki najlepszej izolacji akustycznej.
Masz poczucie bezpieczeństwa, dzięki zastosowaniu indywidualnych rozwiązań ochrony przeciwwłamaniowej.
Możesz tworzyć okna o różnorodnych kształtach i kolorach.
Masz okna „na błysk”, dzięki unikalnej formule HDF.
Wnosisz odpowiedzialny wkład w ochronę środowiska.
okna synego

       

Menu
Oferta

katalog pl 

drzwi

bramy

 
 
Inwest-Profil
spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
38-471 Wojaszówka, Bajdy 206
tel. +48 (13) 43 858 75, +48 (13) 43 855 80
fax +48 (13) 43 850 38

e-mail: biuro@inwestprofil.pl