Akcesoria

Akcesoria do okien pozwalają zabezpieczyć stolarkę okienną przed różnymi czynnikami atmosferycznymi oraz zachować dobrą izolację termiczną i akustyczną. Ponadto stanowią zabezpieczenie przed dostaniem się do wewnątrz niechcianych insektów. Niektóre akcesoria zwiększają również bezpieczeństwo mieszkańców oraz poprawiają wentylację w pomieszczeniach. Dlatego, aby zapewnić sobie maksymalny komfort spędzania czasu w domu czy mieszkaniu, warto zdecydować się na zakup odpowiednich akcesoriów do okien lub drzwi.

Akcesoria do okien i drzwi - duży wybór i atrakcyjne ceny

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak istotne dla pracy okien jest dobór odpowiednich akcesoriów dla zapewnienia komfortu i bezpieczeństwa mieszkańcom. W związku z czym, dokładamy wszelkich starań, aby oferta naszego sklepu była możliwie jak najbardziej zróżnicowana. Akcesoria w Inwest-Profil to doskonała jakość, niezawodność, wysokie walory estetyczne, a jednocześnie bardzo atrakcyjne ceny. Zachęcamy Państwa serdecznie do zapoznania się z pełną ofertą naszego sklepu. W razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości, służymy rzetelną odpowiedzią oraz pomożemy w doborze odpowiednich produktów, dopasowanych do Państwa oczekiwań. 

Parapety zewnętrzna i wewnętrzne

Zewnętrzne: aluminiowe, stalowe

Wewnętrzne: PVC, drewniane, aglomarmur

Moskitiery

Najprostsze i najlepsze zabezpieczenie przed insektami, nawet przy otwartych oknach i drzwiach.

Rodzaje:

  • okienne stałe (ramkowe)
  • drzwiowe na zawiasach
  • przesuwne
  • rolowane

Rolety wewnętrzne

Bardzo popularna forma osłony przeciwsłonecznej jak również element dekoracyjny. Bogata paleta kolorów i tkanin pozwala dobrać roletę do wystroju wnętrza czy elewacji.
Rolety w różny sposób osłaniają przed światłem słonecznym – rozpraszając światło (materiały żakardowe), po całkowite zaciemnienie światła (materiały podgumowane).
Możliwość stosowania w oknach rozwiernych, uchylnych i dachowych, sterowanie umożliwiające zatrzymanie rolety na dowolnej wysokości.

Rodzaje:

  • rolety standardowe
  • rolety mini (z żyłką)
  • rolety w kasecie z prowadnicami

 

Żaluzje wewnętrzne

żaluzje poziome - stanowią idealną ochronę przed nagrzewaniem się pomieszczeń,  sprawdzają się w pomieszczeniach wilgotnych, np.łazienka.
Różnorodność kolorystyczna pozwala dopasowaćżaluzje do każdego wnętrza.Żaluzje poziome mogą być umieszczane między szybami lub na szybach.

żaluzje pionowe - najczęściej wybierane do biur, urzędów, instytucji, chociaż stanowią element dekoracyjny okna w niejednym domu lub mieszkaniu. Można je mocować do sufitu, do ściany lub we wnęce okiennej, mogą być rozsuwane na jeden bok lub na obie strony okna.

 

Nawiewniki

Montowane w oknach, doprowadzają powietrze z zewnątrz w sposób ciągły i kontrolowany. Odgrywają one istotną rolę w prawidłowej cyrkulacji powietrza wewnątrz budynku. Nawiewniki pozwalają doprowadzaćświeże powietrze w ilości zgodnej z obowiązującymi przepisami nawet przy szczelnie zamkniętych oknach.

Rodzaje:
nawietrzaki ciśnieniowe i higrosterowane
standardowe i akustyczne

 

Ciepła ramka

Ciepła ramka pozwala zwiększyć izolacyjność termiczną okna przez co zatrzymuje ono więcej ciepła w domu.

 

Klamki, pochwyty

Różnego rodzaju i w wielu kolorach klamki okienne: standardowe, z kluczykiem, SECUSTIC.

Szeroka gama klamek i pochwytów drzwiowych: antaby, gałki, łapki.