fbpx
Testowy artykuł

Spółka INWEST-PROFIL to firma rodzinna założona w 1994 roku. Od początku działalności najpierw jako spółka cywilna zajmowaliśmy się produkcją stolarki otworowej z aluminium i PVC, w późniejszym okresie rozpoczęto produkcję stolarki drewnianej.

Obecnie jako Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa kontynuuje produkcję mając w swojej ofercie między innymi:
- okna i drzwi z PCV, drewna i aluminium
- okna drewniano-aluminiowe
- okna i drzwi aluminiowe p.poz.
- bramy garażowe segmentowe
- bramy przemysłowe segmentowe
- rolety zewnętrzne,
- parapety wewnętrzne z PCV, aglomarmuru, drewna
- parapety zewnętrzne stalowe i aluminiowe

Spółka INWEST-PROFIL zajmuje się również produkcją i montażem aluminiowych konstrukcji fasadowych przeszklonych, elewacyjnych systemów wentylowanych typu Reynobond i Alucobond.
Firma zapewnia kompleksową obsługę w zakresie doradztwa technicznego, obmiaru, transportu, montażu swoich wyrobów, oraz serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego.

W celu zachowania wysokiej jakości swoich produktów Spółka współpracuje z takimi dostawcami systemów i komponentów do produkcji jak: Rehau, Aluprof, Aliplast, Drewnostyl, Sikkens, Remers, Winkhaus, Maco, Eco-Line, Aluplast, Effect-Glass, AGC, Polflam.
Zakład produkcyjny i siedziba firmy zlokalizowane są w województwie podkarpackim w miejscowości Bajdy, gmina Wojaszówka, powiat krośnieński przy drodze wojewódzkiej nr 990.

Stolarka okienna i drzwiowa produkowana w INWEST-PROFIL trafia nie tylko na rynek krajowy lecz jest również dostarczana dla odbiorców między innymi w Słowacji, Francji, Anglii, Niemczech, Włoszech.

Realizujemy indywidualne zamówienia i staramy się sprostać najbardziej wymagającym klientom.


Zapraszamy do współpracy,

z poważaniem Zarząd Spółki.