Bramy garażowe segmentowe

Segmentowe bramy garażowe

Produkowane na wymiar bramy segmentowe przeznaczona są dla wszystkich użytkowników ceniących jakość, estetykę oraz bezpieczeństwo. Dostępne są dwa mechanizmy otwierania: mechanizm sprężyn naciągowych i mechanizm sprężyn skrętnych z wysokim lub niskim prowadzeniem. 

Mechanizm sprężyn naciągowych

Zastosowany mechanizm sprężyn naciągowych z systemem „sprężyna w sprężynie” to podwójne sprężyny naciągowe i podwójne stalowe liny zabezpieczające płytę bramy przed opadnięciem. System ten uniemożliwia wypadnięciem sprężyny, co eliminuje ryzyko skaleczenia.

Szerokośc otworu

2000 - 3000 mm

Wysokość otworu

2020 - 3820 mm

 

Minimalne nadproże (brama ręczna)

100 mm

Minimalne nadproże (brama z napędem)

135 mm

Minimalne węgarki

85 mm

 

Mechanizm sprężyn skrętnych

Bramy segmentowe wyposażone obustronnie w mechanizm ocynkowanych sprężyn skrętnych posiadają zabezpieczenie przed pęknięciem sprężyny. W razie ewentualnego pęknięcia sprężyny zabezpieczenie natychmiast zatrzymuje bramę, płyta nie opada. Mechanizm ten jest przeznaczony do instalacji w dużych otworach garażowych o wyższym nadprożu.

 

Szerokośc otworu

do 6000 mm

 

Minimalne nadproże (brama ręczna)

350/230/150 mm

Minimalne nadproże (brama z napędem)

350/230/180 mm

Minimalne węgarki

100 mm

 

Niskie prowadzenie

Wysokie prowadzenie

 

AKCESORIA

Piloty zdalnego sterowania, fotokomórki, zewnętrzne odbiorniki, klawiatura i inne akcesoria automatyki umożliwiają wygodną i bezpieczną pracę jednostek napędowych. Układy sterujące sąłatwe w programowaniu, ustawia się je kilku sekund naciskając przyciski i oszczędzając czas. Zapewniają bezpieczne i proste sterowanie wszystkich systemów automatycznych.

Rodzaje przetłoczeń

Struktura powierzchni