Bramy garażowe segmentowe

Segmentowe bramy garażowe

Brama garażowa to niewątpliwie ważny element każdego domu z garażem bądź garażu wolnostojącego. To właśnie solidna brama garażowa zapewni bezpieczeństwo przechowywanych rzeczy, ale także domowników. Wybór odpowiedniej bramy garażowej zapewni nam także wygodę użytkowania przez wiele lat. Ponadto, brama garażowa wpływa na estetykę wyglądu domu, dlatego powinna pasować do pozostałych elementów stolarki okiennej oraz drzwiowej. Jeśli zależy nam na zachowaniu miejsca w garażu oraz przed wjazdem do niego, warto postawić na bramę garażową segmentową. Jest ona zbudowana z połączonych ze sobą paneli, a jej otwieranie odbywa się pionowo w kierunku stropu. Bramy garażowe segmentowe to idealne rozwiązanie dla osób ceniących sobie maksymalne wykorzystanie przestrzeni.

Bramy garażowe segmentowe – bezpieczeństwo i oszczędność

Bramy garażowe segmentowe to przede wszystkim bezpieczeństwo i oszczędność. Rozwiązania zastosowane przy bramach garażowych tego typu skutecznie uniemożliwiają wejście do środka nieproszonym gościom. Oprócz tego, tak jak wcześniej wspomniano, bramy garażowe segmentowe nie ograniczają miejsca w garażu ani przed nim. Jednakże oszczędność miejsca to niejedyny atut bram garażowych segmentowych. Prawidłowo dopasowana brama garażowa skutecznie zatrzymuje ciepło wewnątrz, zapewniając stałą temperaturę wewnątrz garażu tym samym, zmniejszając koszty ogrzewania. Decydują się na wysokiej jakości bramę garażową segmentową mamy gwarancję, iż będzie ona odporna na wszelkiego rodzaju niekorzystne warunki atmosferyczne.

Szerokośc otworu

2000 - 3000 mm

Wysokość otworu

2020 - 3820 mm

 

Minimalne nadproże (brama ręczna)

100 mm

Minimalne nadproże (brama z napędem)

135 mm

Minimalne węgarki

85 mm

 

Mechanizm sprężyn skrętnych

Bramy segmentowe wyposażone obustronnie w mechanizm ocynkowanych sprężyn skrętnych posiadają zabezpieczenie przed pęknięciem sprężyny. W razie ewentualnego pęknięcia sprężyny zabezpieczenie natychmiast zatrzymuje bramę, płyta nie opada. Mechanizm ten jest przeznaczony do instalacji w dużych otworach garażowych o wyższym nadprożu.

 

Szerokośc otworu

do 6000 mm

 

Minimalne nadproże (brama ręczna)

350/230/150 mm

Minimalne nadproże (brama z napędem)

350/230/180 mm

Minimalne węgarki

100 mm

 

Niskie prowadzenie

Wysokie prowadzenie

 

AKCESORIA

Piloty zdalnego sterowania, fotokomórki, zewnętrzne odbiorniki, klawiatura i inne akcesoria automatyki umożliwiają wygodną i bezpieczną pracę jednostek napędowych. Układy sterujące są łatwe w programowaniu, ustawia się je kilku sekund naciskając przyciski i oszczędzając czas. Zapewniają bezpieczne i proste sterowanie wszystkich systemów automatycznych.

Rodzaje przetłoczeń

Struktura powierzchni

Bramy garażowe segmentowe w Inwest-Profil

Bramy garażowe segmentowe w Inwest-Profil to najlepszy wybór dla Twojego garażu. Oferujemy bogaty asortyment bram garażowych segmentowych, tak aby każdy użytkownik znalazł dla siebie idealny model. Spośród bram garażowe tego typu, w Inwest-Profilmogą Państwo wybierać z mechanizmem sprężyn naciągowych oraz sprężyn skrętnych o wysokim bądź niskim prowadzeniu. Dodatkowo, posiadamy bramy garażowe segmentowe w pięciu rodzajach przetłoczeń, aby mogli Państwo idealnie dopasować bramę garażową do charakteru budynku. W Inwest-Profil mają Państwo również możliwość wybierać wśród struktur powierzchni, takich jak: silkline, woodgrain lub stucco. Bramy garażowe segmentowe z naszej oferty są wyposażone w wysokiej jakości systemy zapewniające cichą i bezproblemową pracę. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą bram garażowych segmentowych w Inwest-Profil. W razie pytań zapraszamy do kontaktu bądź wizyty w naszych placówkach w Rzeszowie, Krośnie, Jaśle oraz w Bajdach.