Fasady aluminiowe

Fasady aluminiowe - nowoczesne elewacje budynków

Fasady aluminiowe to najlepsze rozwiązanie dla nowoczesnych budynków użyteczności publicznej. Możemy spotkać je w takich miejscach, jak: galeriach handlowe i usługowe, hotele, obiekty sportowo – rekreacyjne, czy też w budynki biurowe. Jednakże na tego typu fasady decydują się również prywatni inwestorzy, którzy z powodzeniem stosują je w swoich domach. Dlaczego fasady aluminiowe są tak popularne? Z pewnością duży wpływ na ich wybór ma ilość światła dziennego wpadającego do budynku. Ale to nie wszystko! Fasady aluminiowe to przede wszystkim elegancja i swoboda projektowania budynków. Dzięki czemu, coraz częściej możemy spotkać budynki o nieprzeciętnym, charakterystycznym wyglądzie.

Niepowtarzalność, trwałość i energooszczędność fasad aluminiowych

Fasady aluminiowe to odpowiednik niepowtarzalnego wyglądu, trwałości i energooszczędności. Za sprawą fasad aluminiowych możemy stworzyć przestrzenne konstrukcje oraz przeszklenia dachowe. Materiał, jakim jest aluminium wykorzystywany do produkcji fasad cechuje się wyjątkowymi właściwościami statycznymi, nawet w przypadku dużych powierzchni. Fasady aluminiowe wyróżniają się wysoką odpornością na korozję oraz różnego rodzaju uszkodzenia mechaniczne. Oprócz tego, są wytrzymałe na działanie czynników atmosferycznych, takich jak: deszcz, śnieg czy wiatr. Dzięki tym właściwościom fasad aluminiowych dają one możliwość projektowania energooszczędnych budynków o unikalnym, jak i tradycyjnym wyglądzie. Wysoka izolacyjność termiczna i akustyczna sprawia, że fasady aluminiowe są tak często wykorzystywane w obecnym budownictwie.

Fasady aluminiowe w Inwest-Profil

Fasady aluminiowe w Inwest-Profil to gwarancja jakości połączona z różnorodną gamą produktów. Posiadamy fasady aluminiowe o różnej budowie i wyglądzie zewnętrznym. Obecnie najczęstszym wyborem wśród klientów są aluminiowe fasady słupowo – ryglowe, które doskonale wpisują się w obecne trendy budownictwa. Ponadto, w Inwest-Profil każdy klient może wybierać spośród fasad aluminiowych zawierających indywidulane rozwiązania, dostosowane do jego potrzeb. Inwestorom stawiającym na nowoczesną architekturę polecamy skontaktowanie się z nami, w celu wybrania najlepszej fasady aluminiowej. Serdecznie zapraszamy do do naszych oddziałów w Rzeszowie, Krośnie, Jaśle oraz Bajdach lub kontaktu telefonicznego.