Ogrodzenia konsport

P46

Prosta konstrukcja ogrodzenia P46 zachwyca entuzjastów nieskomplikowanych i klasycznych wzorów ogrodzeniowych. Lekkie i zgrabne ogrodzenie palisadowe Konsport przyciąga uwagę jeszcze jednym, kluczowym detalem. Jest nim wypełnienie. Zamiast umieścić je w linii ogrodzenia szeroką częścią w kierunku ulicy uznaliśmy, że lepiej sprawdzi się to w odwrotną stronę. Szerszą krawędź kształtowników wypełniających ustawiliśmy bokiem do ulicy. Dzięki temu wypełnienie pozornie delikatne i proste zmienia się obserwowane pod odpowiednim kątem. Niby nic wielkiego, a jednak różnica jest ogromna.

Bramy łamane

Obok bram samonośnych i uchylnych, w ofercie Konsport dostępny jest nowy system bram składanych. Charakteryzuje się on przede wszystkim układem łamanym, który pozwala na zaoszczędzenie miejsca przy wjeździe, na którym nie istnieją warunki do zastosowania tradycyjnych rozwiązań.

PB155

Ogrodzenie PB155 wyróżnia się spośród innych produktów Konsport interesującym wypełnieniem. Szerokie kasetony z blachy (każdy o wysokości 155 mm) oddzielone są od siebie niewielkimi prześwitami (15 mm). W ten sposób uzyskano efekt niemal pełnej, monolitycznej powierzchni.

Ogrodzenie ma prostą i nowoczesną formę, dzięki czemu będzie świetnie współgrało z aktualnymi trendami architektonicznymi. Ogrodzenie PB155 wygląda solidnie, ale jednocześnie lekko.

PP002 (P82)

Model P82 jest najpopularniejszym produktem w ofercie Konsport. Na jego popularność wpływa zupełnie prosta konstrukcja, pozbawiona elementów dekoracyjnych.

Oszczędny styl pozwala dopasować ogrodzenie do każdej zabudowy bez obaw o współgranie z otoczeniem.

PB001/PB003

To jedna z najbardziej nowatorskich propozycji w ofercie. Konstrukcja oparta jest o blachę ocynkowaną o gramaturze 2 mm. W zależności od wybranego wariantu w wypełnieniu możliwe jest zastosowanie nieregularnego wzoru w postaci podłużnych wycięć o wysokości 15 mm każde (charakteryzuje model PB001). Innym wariantem jest opcja, w której wypełnienie stanowi pełna, monolityczna blacha (charakteryzuje model PB003).

Verticale

Ogrodzenie palisadowe Verticale należy do rodziny “lekkich palisad pionowych”. Charakteryzuje się prostą i klasyczną formą. W odróżnieniu od innych palisad pionowych model Verticale ma jednak całkiem inne wypełnienie. Zrobione zostało z profili o szerokości 80 mm. Dla porównania, w modelach podstawowych jak PP001, grubość profilu to jedynie 25 mm, więc różnica jest zauważalna.

Ogrodzenie Verticale oferowane jest w 3 wariantach. Wariant A - najbardziej kompletny i pełny, pozwalana na realizację całej linii ogrodzenia tj. bram samonośnych, uchylnych, furtek i przęseł. Warianty B i C dostępne są tylko w postaci przęseł. Pozostałe elementy linii ogrodzenia z użyciem wariantów B i C realizowane są zgodnie z konstrukcją Verticale A.

P302

Wypełnienie modelu P302 opiera się o ekstrudowaną piankę polistyrenową, znaną jako XPS. To nowoczesny, ekologiczny materiał budowlany wykorzystywany na całym świecie. Inną, powszechnie stosowaną nazwą tego materiału jest styrodur. Piankę XPS charakteryzuje jednorodna, zamknięto-komórkowa struktura, co wpływa na jej trwałość i wytrzymałość. Jednocześnie materiał pozostaje lekki, co w przypadku elementów ogrodzeniowych o znacznych wymiarach jest niewątpliwą zaletą.

W modelu P302 wypełnienie przęseł, bram i furtek stanowi płyta XPS o maksymalnej wysokości 302 mm zamknięta szczelnie z każdej strony blachą poliestrową. Stosowanie blachy z poliestru zapewnia wysoką odporność na warunki atmosferyczne (jest to materiał wykorzystywany do produkcji pokryć dachowych). System P302 pozbawiony jest fabrycznej konstrukcji przęsła. Przęsło powstaje z pojedynczych płyt P302 osadzanych jedna po drugiej na systemowych ceownikach montowanych do słupów stalowych lub słupów z kamienia łupanego.

PS004

Ogrodzenia żaluzyjne charakteryzują się specyficznym, poziomym układem płaskich sztachet, które swoim wyglądem nawiązują do tradycyjnych żaluzji montowanych w oknach domu. Zastosowany szczelny układ sztachet gwarantuje poczucie zupełnej prywatności.

Jednocześnie gęsty układ sztachet daje wyjątkowo ciekawą formę. Niejednolita faktura, zwarty, powtarzalny układ sztachet czyni to ogrodzenie wyjątkowo interesującym.

DIVERSO

Model DIVERSO to propozycja dla wszystkich, którzy wolą wziąć sprawy w swoje ręce i samodzielnie zaprojektować swoje wymarzone ogrodzenie. Firma Konsport oferuje model, w którym wzór wypełnienia można ułożyć według własnego projektu. Wystarczy przestrzegać kilku prostych zasad i wybierać spośród dostępnych profili wypełnienia. Łatwy w użyciu kreator pomaga w procesie projektowania.

 

Stwórz własną, niepowtarzalną kompozycję lub zainspiruj się standardowymi modelami Konsport.

 

Lekkie palisady

Ogrodzenia palisadowe mogą mieć profile ułożone pionowo lub poziomo. Wybieraj spośród modeli o bardzo lekkiej konstrukcji (gama modeli PP001/PP002) oraz tych o nieco bardziej masywnym kształcie (model P64).

Ogrodzenia palisadowe świetnie prezentują się zarówno z tradycyjną, jak i nowoczesną architekturą, a dzięki szerokiej gamie wariantów można z łatwością je dopasować i personalizować do potrzeb i gustów.

Ogrodzenia sztachetowe

Ogrodzenia sztachetowe są ogrodzeniami najbardziej klasycznymi. Pionowo ustawione sztachety dobrze komponują się z tradycyjną architekturą. Dzięki różnym rozstawom można wybrać model, który zapewni idealne do naszych potrzeb poczucie prywatności albo wyeksponuje dom i ogród.

Szeroka gama kolorystyczna gwarantuje, że ogrodzenie można dopasować do każdego rodzaju zabudowy. To idealny wybór dla sympatyków tradycyjnych rozwiązań w nowoczesnym wydaniu.