SEKRETARIAT/DZIAŁ REKLAMACJI
Tel. +48 (13) 43 858 75+48 (13) 43 855 80
Fax: +48 (13) 43 850 38
e-mail: biuro@inwestprofil.pl

Inwest-Profil
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
38-471 Wojaszówka, Bajdy 206

Tomasz Szarzyński
tel. 691 547 668

Administratorem danych osobowych jest Inwest Profil. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.
Nie jestem robotem

Okna, drzwi i rolety Strzyżów

Inwest-Profil producent wysokiej jakości okien, drzwi i rolet zewnętrznych zaprasza mieszkańców Strzyżowa i okolic! W branży stolarki okiennej i drzwiowej działamy od wielu lat, dlatego też znamy potrzeby naszych Klientów i jak nikt potrafimy je zaspokoić. Na co dzień w pracy stawiamy przede wszystkim na fachową obsługę oraz na wysoką jakość oferowanych produktów. Oferta naszej firmy skierowana jest do Klientów indywidualnych, przedsiębiorstw prywatnych, a także przedsiębiorstw użyteczności publicznej w Strzyżowie. Jeśli mają Państwo jakieś pytanie to zapraszamy do kontaktu. Nasi eksperci pomogą Państwu w doborze najlepszych rozwiązań, skrojonych konkretnie pod Państwa potrzeby i możliwości.

Okna Strzyżów  – PVC, aluminiowe, drewniane

Czasy, w których okna były traktowane wyłącznie jako niezbędny element budowlany dawno poszły w zapomnienie. Dziś okna to pełnoprawny element aranżacyjny, każdego budynku, dlatego też przy wyborze okien Klienci zwracają uwagę już nie tylko na parametry techniczne ale również na walory wizualne okna. W ofercie naszej firmy znajdą Państwo okna drewniane, okna plastikowe PCV, okna aluminiowe i okna drewniano-aluminiowe. Wszystkie typy okien dostępne są w wielu wariantach kolorystycznych i wykończeniowych dzięki czemu z łatwością wybiorą Państwo rozwiązanie idealnie pasujące do projektu budynku. Jako producent stolarki okiennej duży nacisk kładziemy na jakość oferowanych rozwiązań. Nasze produkty cechuje trwałość, niezawodność, a także wyjątkowy design. Wszystkie osoby ze Strzyżowa i okolic zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą stolarki okiennej i specyfikacją poszczególnych modeli.

Drzwi Strzyżów – wejściowe, tarasowe

Szukasz solidnych drzwi wejściowych do swojego domu w Strzyżowie? Świetnie trafiłeś, Inwest-Profil to miejsce, gdzie znajdzie wiele modeli drzwi wejściowych i drzwi tarasowych do twojego domu. Pamiętaj drzwi zewnętrzne stanowią wizytówkę Twojego domu, dlatego warto zadbać o to by prezentowały się one jak najlepiej. Drzwi gwarantują również bezpieczeństwo przed niepożądanymi gośćmi. Swoją ofertę kierujemy zarówno do Klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców czy też różnych instytucji użyteczności publicznej. Nie zwlekaj i postaw już dziś na stolarkę drzwiową, która spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa i izolacji termicznej. Postaw na wyjątkowy i unikalny design!

Rolety zewnętrzne Strzyżów  – adaptacyjne, podtynkowe, nadstawne

Rolety zewnętrzne to praktyczne rozwiązanie gwarantujące bezpieczeństwo przed włamaniem i warunkami atmosferycznymi, komfort oraz dobrą izolację termiczną budynku. Nie ma zatem nic w tym dziwnego, że obecnie rolety zewnętrzne cieszą się coraz większą popularnością. Montaż rolet może być planowana już na etapie projektu budynku lub w istniejących już budynkach przy okazji ich remontów. Oferta naszej firmy to rolety adaptacyjne, rolety nadstawne oraz rolety podtynkowe. Wieloletnie doświadczenie oraz rzetelne podejście do Klienta pozwala oferować nam rolety zewnętrzne wysokiej jakości dla mieszkańców Strzyżowa, które posłużą wiele lat. W przypadku jakichkolwiek pytań służymy profesjonalnym doradztwem. Jeśli zależy ci na jakości rolet zewnętrznych to koniecznie skontaktuj się z nami.