Poradnik okienny

01.06.2021

Okna antywłamaniowe

Wybór okien do domu lub mieszkania nie jest łatwą sprawą. Przekonał się o tym każdy, kto choć raz miał do czynienia z konieczności zakupu okien. Choć z roku na rok dostępność tego typu produktów jest coraz większa, warto zaznaczyć, że duży wybór nie zawsze wiąże się z pozytywnymi skutkami. Dlaczego? Otóż wybór okien powinien opierać się przede wszystkim na jakości oraz odpowiednim wykonaniu, warto zatem zwrócić szczególną uwagę na czynniki, którymi należy się kierować podczas wyboru okien.

12.05.2021

Najważniejsze parametry okien

Okna są ważnym elementem każdego domu i mieszkania - powinny nie tylko zapewniać dostęp do wnętrza światła słonecznego, ale również izolować od uciążliwych czynników zewnętrznych. Na co zwrócić uwagę przy wyborze okien?

27.04.2021

Ciepłe okna czyli jakie?

Okna energooszczędne, określane również ciepłymi oknami, w ostatnich latach zyskują na popularności. Wpływa na to kilka czynników, do których należą: rosnące koszty energii, wzrost świadomości ekologicznej u inwestorów, czy względy estetyczne. Dla coraz większego grona klientów energooszczędność to cecha absolutnie priorytetowa przy wyborze stolarki okiennej. W dalszej części tekstu podpowiadamy na co należy zwrócić uwagę, wybierając ciepłe okna.

Ciepłe okna czyli jakie?

Najważniejsze parametry okien

Okna antywłamaniowe

Nowoczesne szyby zespolone

Okna a strony świata

Okna akustyczne

Kolory okien PVC

Na czym polega ciepły montaż?

 

Regulacja okuć Winkhaus activPilot

Regulacja okien uchylno-rozwieranych z okuciem activPilot Select