Drzwi przesuwne Synego Slide

Drzwi i okna przesuwne czasem kojarzone są z dużym wysiłkiem, który musisz wkładać w ich zamykanie i otwieranie. Jeśli i Ty miałeś takie skojarzenia, to Synego Slide zmieni je całkowicie.

To system drzwi przesuwnych, które można otwierać i zamykać z lekkością, w kilku prostych ruchach. W mgnieniu oka możesz otworzyć swoją przestrzeń, połączyć pokój z ogrodem przy minimalnym wysiłku.

 

Synego Slide to także wolność. Wolność projektowania, ustawiania mebli, ulubionej kanapy i regału na książki – nie będzie żadnej kolizji z otwieranymi drzwiami na taras. A skoro już mowa o tarasie, to mamy dla was dodatkowy argument, żeby sprawdzić Synego Slide w Inwest Profil –światło! Ogromna ilośćświatła, jaka wpada do twoich pomieszczeń dzięki Synego Slide jest warta uwagi.

Wpada słońce, ale deszcz już nie. Dzięki nowemu mechanizmowi zamykającemu, element przesuwny jest dociskany równomiernie do ramy. Wraz z umieszczoną na całym obwodzie uszczelką, tworzy to wysoki stopień szczelności – nawet w przypadku silnych opadów.

Odkryj nowoczesne możliwości architektoniczne i nowe koncepcje aranżacji pomieszczeń. Przesuwne okna i drzwi z systemu profili SYNEGO SLIDE zaskoczą Cię swoimi możliwościami.

Zapraszamy, sprawdź sam. 

PROFILE