SEKRETARIAT/DZIAŁ REKLAMACJI
Tel. +48 (13) 43 858 75+48 (13) 43 855 80
Fax: +48 (13) 43 850 38
e-mail: biuro@inwestprofil.pl

Inwest-Profil
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
38-471 Wojaszówka, Bajdy 206

Tomasz Szarzyński
tel. 691 547 668

Administratorem danych osobowych jest Inwest Profil. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.
Nie jestem robotem

Okna i drzwi Brzozów

Wybór najlepszych okien i drzwi do swojego domu może być nie lada wyzwaniem. Tym bardziej, że zakup stolarki okiennej i drzwiowej to decyzja na lata. Jeśli więc chcesz zdać się na profesjonalistów postaw na Inwest-profil! Jesteśmy czołowym producentem okien i drzwi, któremu zaufało wielu Klientów. Wieloletnie doświadczenie połączone z najwyższej jakości materiałami wykorzystywanymi do produkcji sprawia, że nasi Klienci mogą cieszyć się doskonałym wyborem. Dodatkowo, eksperci z Inwest-profil pomogą w doborze idealnych okien oraz drzwi spełniających Twoje potrzeby i oczekiwania. Dlatego, nie czekaj! Poznaj szeroką ofertę okien i drzwi w Inwest-profil Brzozów!

Okna Brzozów - PVC, aluminiowe, drewniane

Okna od Inwest-profil to synonim trwałości, bezpieczeństwa oraz funkcjonalności. Jako jeden z głównym producentów okien i drzwi w Brzozowie oferujemy najwyższej jakości okna PVC, aluminiowe, drewniane, a także drewniano-aluminiowe. Posiadamy szeroki asortyment okien w różnorodnej kolorystyce oraz wielu wariantach profilowych, które doskonale wpisują się w trendy budownictwa nowoczesnego, jak i klasycznego. Dostępne u nas okna gwarantują idealne dopasowanie do charakteru budynku, będąc dla niego przysłowiową „kropką nad i”. Jesteśmy przekonani, że wśród bogatego asortymentu stolarki okiennej w Inwest-profil każdy znajdzie model dopasowany do swoich wymagań. Co więcej, nasze okna wyróżniają się wysoką energooszczędnością, gdyż kładziemy szczególny nacisk na jakości materiałów oraz wykonanie każdego z elementów.

Tylko, jakie okna wybrać? W przypadku tradycyjnego budownictwa najlepszym wyborem będą okna drewniane nadające budynkowi oraz pomieszczeniom elegancji i wyrafinowania. Okna aluminiowe są znakomitym wyborem do budynków wielkopowierzchniowych, gdyż cechują się lekkością i plastycznością. Ponadto, zastosowanie aluminium pozwala uzyskać okna o dużej powierzchni, zapewniając pomieszczeniom maksymalną ilość światła dziennego. Niemniej jednak, najczęstszym wyborem wśród Klientów są okna PVC, popularnie zwane plastikami. Z pewnością na decyzję o ich wyborze ma wpływ cena oraz wysoka wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne oraz zmiany temperaturowe. Każdy rodzaj okien wyróżnia się odmienną specyfikacją oraz zaletami, dlatego chcąc dokonać najlepszego wyboru, zapraszamy do kontaktu. Nasza szeroka oferta jest skierowana zarówno do osób prywatnych, jak i inwestorów budowlanych.

Drzwi wejściowe, tarasowe – Brzozów

Drzwi wejściowe to element zapraszający naszych gości do środka. Są wizytówką budynku dopełniającą jego wyjątkowy charakter. Natomiast drzwi tarasowe to wygodne przejście do ogrodu zapewniające doskonałe doświetlenie w pomieszczeniu. Dlatego też, w Inwest-profil oferujemy wysokiej jakości drzwi zewnętrzne oraz drzwi tarasowe. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że wybór drzwi wejściowych i tarasowych to poważna inwestycja gwarantująca domownikom bezpieczeństwo oraz wygodę. Nasza stolarka drzwiowa spełnia najwyższe standardy, przez co zabezpiecza przed niechcianymi gośćmi oraz gwarantuje wysoką izolację termiczną. Dodatkowo, nasze drzwi to komfort użytkowania, który jest szczególnie ważny w codziennej obsłudze. Nowoczesne i ponadczasowe wzornictwo drzwi wejściowych przykuje uwagę wszystkich odwiedzających Was gości. Z oferty stolarki drzwiowej mogą skorzystać Klienci prywatni oraz biznesowi. W razie pomocy bądź szczegółowych informacji zapraszamy do kontaktu z naszymi ekspertami.

Rolety zewnętrzne Brzozów – adaptacyjne, podtynkowe, nadstawne

Coraz częściej mieszkańcy Brzozowa decydują się na zakup rolet zewnętrznych chroniących przed działaniem niekorzystnych warunków pogodowych. W związku z czym, chcąc wyjść naprzeciw naszym Klientom, w Inwest-profil zapewniamy szeroki wybór nie tylko okien i drzwi, ale także rolet zewnętrznych. W naszym asortymencie można wybierać rolety zewnętrzne adaptacyjne, podtynkowe oraz nadstawne. Decydując się na montaż rolet zewnętrznych przyczyniamy się do zmniejszenia kosztów ogrzewania, gdyż są doskonałą izolacją termiczną. Na dodatek, latem zapobiegają nagrzewaniu się pomieszczenia, pozostawiając w nim przyjemny chłód. Każdy rodzaj rolet dostępnych w Inwest-profil cechuje się wysoką jakością, trwałością oraz świetnymi parametrami izolacyjnymi. Szeroki wybór wzorów oraz kolorów sprawia, że Klienci mają możliwość wybrania idealnego modelu dla siebie. Serdecznie zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z ofertą rolet zewnętrznych w Inwest-profil.

Bramy wjazdowe – przesuwne i skrzydłowe Brzozów

Brama wjazdowa jest "wizytówką" naszego domu, dlatego też powinna współgrać z elewacją oraz stylem domu. Oprócz walorów estetycznych, powinna także gwarantować bezpieczeństwo oraz utrudniać dostęp osobom nieupoważnionym. Dlatego decyzja o jej wyborze wymaga przemyślenia. Oferujemy nowoczesne bramy wjazdowe w różnych wariantach: dwuskrzydłowe, harmonijkowe, teleskopowe oraz przesuwne - zarówno szynowe, jak i samonośne. Dla działki krótkiej, ale głębokiej z długim dojazdem, idealna będzie brama dwuskrzydłowa uchylna. Zgodnie z regulacjami prawnymi, powinna otwierać się w kierunku wewnętrznym, a jej skrzydła nie mogą wystawać na drogę. Natomiast dla działki bardziej wydłużonej niż szerokiej, optymalny wybór to brama przesuwna przemieszczająca się wzdłuż ogrodzenia. Dzięki niej, nawet przy ograniczonej przestrzeni przed domem, zachowasz swobodny dostęp do garażu czy podjazdu. Wszystkie nasze bramy wjazdowe charakteryzują się solidnością wykonania, a w ich produkcji stosujemy trwałe i sprawdzone materiały. Konstrukcja stalowa oferowanych przez nas bram jest cynkowana ogniowo oraz malowana farbą proszkową co stanowi skuteczne zabezpieczanie przed korozją i gwarantuje bezawaryjne użytkowanie na długie lata. Oferujemy bramy wjazdowe manualne oraz automatyczne. W przypadku bram automatycznych po zastosowaniu odpowiedniego typu centrali istnieje możliwość sterowania bramą za pomocą smartfona. 

Ogrodzenia aluminiowe, pergole, carporty, balustrady Brzozów

W naszej ofercie znajdują się także aluminiowe ogrodzenia, pergole, carporty oraz balustrady balkonowe. Dzięki unikalnej konstrukcji oraz użytych do produkcji materiałów najwyższej jakości, oferowane ogrodzenia będą przez wiele lat pełnić swoją funkcję. Ogrodzenia aluminiowe, malowane proszkowo, są całkowicie odporne na negatywne działanie czynników atmosferycznych. Pergole aluminiowe to synonim nowoczesności i wygody, doskonale wpasowujące się w nowoczesne trendy architektoniczne. Dostępne są w różnych wariantach, z możliwością wyboru dodatków, które dopełnią projekt. Stabilne i solidne konstrukcje wykonane są z materiałów najwyższej jakości, dzięki czemu pergole zachowają nienaganny wygląd przez długi czas. Mogą być przyścienne, mocowane do ściany lub wolnostojące. Nowoczesny carport chroni pojazdy na przydomowym podjeździe, dlatego warto zainwestować w taką wiatę samochodową. Może być również wyposażony w funkcjonalne odrębne pomieszczenia, na przykład zamykane pomieszczenie gospodarcze, które pozwoli na bezpieczne przechowywanie narzędzi, sprzętów i mebli ogrodowych. Carporty mogą być jedno- lub dwustanowiskowe. Nowoczesne balustrady balkonowe subtelnie podkreślają i akcentują nowoczesną architekturę danego obiektu, domu. Podobnie jak ogrodzenia aluminiowe, są malowane proszkowo, dzięki czemu są całkowicie odporne na warunki atmosferyczne.