Drzwi wejściowe aluminiowe

Nowoczesne drzwi wejściowe aluminiowe 

Drzwi wejściowe to jeden z najważniejszych elementów wyposażenia domu i mieszkania. Ich głównym zadaniem jest ochrona domowników przed włamaniem, zimnem oraz hałasem z zewnątrz. Dobrej jakości drzwi wejściowe cechują się solidnym wykonaniem, funkcjonalnością oraz są odporne na różnego rodzaju czynniki zewnętrzne. Kupując drzwi do swojego domu możemy postawić na aluminiowe drzwi wejściowe. Z pewnością będzie to inwestycja na lata, która zapewni użytkownikom komfort i bezpieczeństwo. Ponadto, aluminiowe drzwi wejściowe z łatwością można dopasować do fasady budynku bez względu, czy nasz dom jest w stylu tradycyjnym, czy też nowoczesnym.

Ciepło i wodoszczelność – dwa najważniejsze parametry

Współczynnik przenikania ciepła oraz wodoszczelność to dwa najważniejsze parametry, które musimy wziąć pod uwagę, kupując aluminiowe drzwi wejściowe. Jeśli chodzi o współczynnik przenikania ciepła, to najlepiej wybrać drzwi aluminiowe o jak najniższej wartości. To zagwarantuje nam, że więcej ciepła zostanie wewnątrz domu. W przypadku wodoszczelności, sytuacja wygląda wręcz odwrotnie. Klasa wodoszczelności jest określona skalą od 1A do 9A, a czym wyższa wartość, tym lepsza ochrona przed wilgocią. Dlatego, najlepszym wyborem będą aluminiowe drzwi wejściowe znajdujące się w górnej granicy skali.

Drzwi wejściowe aluminiowe do każdego typu budynków

Firma Inwest Profil oferuje bogatą ofertę drzwi wejściowych aluminiowych, charakteryzujących się świetną jakością. W naszym asortymencie znajdą Państwo aluminiowe drzwi zewnętrzne w wersji MC-86 oraz MB-104 Passive, o doskonałych parametrach wodoszczelności oraz izolacji termicznej. Każdy z naszych modeli posiada klasę antywłamaniową RC2. Co więcej, dużą zaletą aluminiowych drzwi wejściowych oferowanych przez naszą firmę, jest możliwość swobodnego dostosowania ich do charakteru budynku. Modne i estetyczne panele ozdobne dostępne są w wielu różnych wzorach i kolorach w palecie RAL oraz w powłokach drewnopodobnych. Dzięki czemu, jesteśmy w stanie sprostać wymaganiom klientów poszukujących do swojego domu aluminiowych drzwi wejściowych o wyjątkowym wyglądzie.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą aluminiowych drzwi zewnętrznych w Inwest Profil i wybrania idealnego modelu dla siebie. W razie pytań zapraszamy do kontaktu lub spotkania się z nami w siedzibie. 

 

Okna wykonane z najlepszych komponentów światowej klasy.

Gwarancja satysfakcji.