Okna aluminiowe

Okna aluminiowe - dla najbardziej wymagających

Okna aluminiowe to najczęstszy wybór wśród inwestorów do budynków wielkopowierzchniowych. Jednakże coraz większą popularność zdobywają również w domach prywatnych. Wszystko to za sprawą metalowej konstrukcji, która wyróżnia się wysoką odpornością na odkształcenia. Okna aluminiowe dużo lepiej radzą sobie w niekorzystnych warunkach atmosferycznych, w porównaniu do tradycyjnych okien wykonanych z tworzywa sztucznego. Dodatkowo, posiadają znacznie wyższy stopień izolacyjności w porównaniu do standardowych okien pasywnych. Ogromnym atutem okien aluminiowych docenianym przez użytkowników domów jest wysoka ochrona przeciwwłamaniowa. 

Stolarka aluminiowa

W ofercie Inwest-Profil znajdą Państwo najlepsze modele okien aluminiowych, wyróżniające się doskonałą jakością. Nasz asortyment zawiera:

  1. Okna aluminiowe ECONOLINE – system zastosowany w tym modelu przeznaczony jest do różnorodnego wykorzystania w zabudowie wewnętrznej. Okna te nie posiadają izolacji termicznej.
  2. Okna aluminiowe IMPERIAL – zastosowana w nich podwyższona izolacyjność cieplna pozwala na zastosowanie tego modelu w budownictwie mieszkaniowym oraz użyteczności publicznej.
  3. Okna aluminiowe SUPERIAL - posiadają wysokie parametry termoizolacyjne, dzięki czemu doskonale nadają się do stosowania w zabudowie zewnętrznej budownictwa mieszkaniowego i użyteczności publicznej.
  4. Okna aluminiowe STAR – przeznaczone w szczególności do budynków niskoenergetycznych i poddawanych termomodernizacji. Ten model cechuje się najwyższą izolacyjnością cieplną, podnosząc komfort cieplny także w standardowych budynkach.
  5. Okna aluminiowe ULTRAGLIDE – wyróżniają się podwyższoną izolacyjnością termiczną oraz możliwością wykorzystania ich do konstrukcji przesuwnych lub podnoszono przesuwnych. Świetnie sprawdzają się do dużych przeszkleń dzięki swojej stabilności oraz lekkiej konstrukcji.
  6. Okna przesuwne pionowo VS-600 (okna SASH) – posiadające napęd umieszczony wewnątrz profilu, dzięki czemu mamy możliwość otwierania okna pionowo. Napęd umożliwia również uchylanie skrzydła tym samym, ułatwiając jego czyszczenie.

Okna wykonane z najlepszych komponentów światowej klasy.

Gwarancja satysfakcji.