Okna drewniane

Okna drewniane – inwestycja na lata

Choć mogłoby się wydawać, że okna drewniane nie są już tak popularne jak kilkanaście lat temu, to nic bardziej mylnego. Inwestorzy coraz częściej decydują się na okna drewniane ze względu na ich uniwersalny i ponadczasowy charakter. Okna drewniane idealnie wpisują się w nowoczesne trendy budownictwa, jak również w tradycyjnych projektach. Drewniana stolarka okienna nadaje budynkowi eleganckiego i wyjątkowego wyglądu. Oprócz tego, dbając o pielęgnację i ochronę wysokiej jakości okien drewnianych mamy możliwość cieszenia się ich wyglądem nawet do 100 lat!

Okna drewniane - właściwości

Okna drewniane charakteryzują się niepowtarzalną trwałością i wytrzymałością na oddziaływania mechaniczne. Są szczelne, sztywne oraz posiadają niską rozszerzalność cieplną, przez co można stosować je do wielkopowierzchniowych przeszkleń. Decydując się na okna drewniane bez problemu możemy dostosować ich kolor do aranżacji budynku. Nawet po kilku czy kilkudziesięciu latach mamy możliwość zmiany koloru okien z zależności od naszych upodobań. W przypadku niewielkich uszkodzeń bądź zadrapań z łatwością możemy je naprawić i w dalszym ciągu zachwycać się ich naturalnym pięknem. Okna drewniane to najlepsza propozycja dla osób dbających o środowisko.

Drewniane okna - wyjątkowy klimat drewna

Drewniane okna oferowane przez Inwest-Profil to gwarancja jakości ze szczególną dbałością o najmniejsze detale. Do produkcji naszych okien używamy jedynie wyselekcjonowanego drewna, aby zapewnić Państwu komfortową eksploatację przez długi czas. Stawiając na nasze okna mają Państwo pewność fantastycznej izolacji cieplnej, wyciszenia pomieszczeń oraz bezpieczeństwa. W naszej ofercie posiadamy trzy systemowe okna o głębokości 68 mm, 78 mm i 92 mm. Bogaty wybór kształtów oraz kolorów pozwala na dostosowanie okien drewnianych do każdej aranżacji wnętrza, nadając mu niepowtarzalnej elegancji. Ponadto, w naszej ofercie znajdą Państwo okna drewniane SASH (przesuwne góra-dół) i okna drewniane CASEMENT (otwierane na zewnątrz), które w szczególności dedykowane są na rynek Wielkiej Brytanii i Irlandii.

 

Okna wykonane z najlepszych komponentów światowej klasy.

Gwarancja satysfakcji.