31/03/2021


Któż z nas nie marzył o pięknym widoku za dużym przeszklonym oknem, przez które wpadają pierwsze promienie słońca o poranku i budzą nas wraz ze śpiewem ptaków? Twoje marzenia o takim widoku już wkrótce mogą się ziścić. Okna przesuwne Synego Slide to pierwszy krok do ich spełnienia. Zapraszamy Cię do zapoznania z naszą ofertą okien przesuwnych.

Przesuwne okna pvc Synego Slide to niesamowita płynność i wygoda w otwieraniu okien. Nie ma mowy o jakimkolwiek zacinaniu czy szarpaniu. Mechanizm przesuwania jest tak prosty, że poradzi z nim sobie nawet dziecko. Otwieranie okien Synego Slide nie wymaga zastosowania siły. Po przekręceniu klamki następuje zwolnienie hamulca i wystarczy jedynie delikatne pchnięcie skrzydła w celu jego przesunięcia. Z systemem Synego Slide w kilku prostych ruchach poczujesz powiew świeżego powietrza, zapach kwiatów z ogrodu czy usłyszysz śpiew słowika na łące.

Okna Synego Slide - przestrzeń i światło w twoim domu

Okna przesuwne Synego Slide pozwalają optymalnie wykorzystać światło wpadające do wnętrza, sprawiając, ze pomieszczenie staje się bardziej przytulne. Okna przesuwne charakteryzują się dużymi przeszkleniami, co optycznie powiększa pokój, nadając mu nowoczesnego charakteru. Dzięki dużym przeszkleniom, które nie są ograniczone ramami mamy wrażenie, że przestrzeń pokoju i otoczenie na zewnątrz tworzy jedną spójną całość.

Okna PVC Synego Slide - nowa jakość otwierania okien

Dzięki bardzo dokładnemu systemowi szczelności, okna przesuwne bardzo dobrze chronią przed wiatrem, deszczem i hałasem. System przesuwnego otwierania sprawia, że otwarte okno nie zajmuje powierzchni wewnątrz pomieszczenia. Rozwiązanie to daje nowe możliwości aranżacji wnętrz i zagospodarowania przestrzeni. Już nie musisz obawiać się, że otwarte skrzydło okna będzie kolidowało z szafą czy innymi meblami. Z oknami przesuwnymi zapomnisz o poszarpanych firankach czy doniczkach, które spadły z parapetu. Z oknami przesuwnymi będziesz cieszyć się słońcem i panoramicznym widokiem na okolicę.

wstecz